Факт-новини: оперативні сюжети

Чергова перемога Десни

Featured Video Play Icon

Скільки голів забили чернігівські футболісти у ворота львів’ян?

Чернігівська “Десна” провела виїзний матч проти футбольного клубу “Львів”. Гра розпочалася доволі неординарно – вже на другій хвилині під час атаки сіверян захисник господарів зіграв рукою, чим забезпечив “Десні” пенальті. Дмитро Фаворов не схибив і відкрив рахунок. Не встигли львів’яни оговтатися, як Єфим Конопля отримав флангову передачу і не зустрівши спротиву подвоїв перевагу нашої команди. Після цього гра проходила у доволі спокійному темпі практично до кінця тайму. Тільки на 41-й хвилині львів’яни не змогли зупинити ні прорив Калітвінцева, ні його ж пас на Максима Дегтярьова, який зблизька забив ще один гол. На 60 хв. У другому таймі львів’яне забили єдиний у цьому матчі гол. Фінальний рахунок матчу Десна – Львів – 4:1.