Відео дняНовиниТОП 5Факт-новини: оперативні сюжети

Благодійники подарували чернігівському реабілітаційному центру спеціальний транспорт

Featured Video Play Icon

Чернігівському навчально-реабілітаційному центру №2 волонтери передали три мікроавтобуси, два з яких обладнані гідравлічними підйомниками.

Директорка центру Регіна Гусак каже: досі не мали жодного транспорту.  Вихованці, серед яких і ті, що користуються інвалідними візками, добиралися до закладу або  громадським транспортом або самотужки.

Кожен з трьох мікроавтобусів вартує шість з половиною тисяч євро, розповідає волонтер Віталій Хроленко. Дві купили у Німеччині, одну – у Нідерландах.  Віталій каже: їхали до Європи, щоб придбати транспорт для перевезення гуманітарної допомоги, але натрапили на ці спеціально обладнані машини.

Вихованці реабілітаційного центру зустрічали  волонтерів на подвір’ї. Тут же влаштували і конкурс малюнків. Частину робіт подарували благодійникам, решту передадуть захисникам.

Гостей також пригощали і стравами власної польової кухні.

Від початку повномасштабного вторгнення російських загарбників, на базі навчально-реабілітаційного центру №2 зорганізували волонтерський центр. Готували їжу для містян, також збирали та роздавали гуманітарну допомогу. Волонтерську діяльність не припиняють і сьогодні. Тож третю, отриману від благодійників машину, яка не має спеціального обладнання, використовуватимуть для розвезення гуманітарної допомоги.