Факт-новини: оперативні сюжети

Бізнес-фест «Разом до успіху»

Featured Video Play Icon

Третій – бізнес фест у Чернігові стартував традиційно на день підприємця , 1 вересня.

У центральному парку культури та відпочинку збираються його учасники. Одні на авто , інші пішки , а дехто на конях. Ангус  з села Полуботки  на святі  буде на чолі кавалькади.

 Міський голова , який теж  вийшов з бізнесу,  йде до людей ,   аби  привітати їх зі святом та пройти з ними  пліч о пліч  до центру Чернігова. 

   Тут змонтована сцена, а вздовж  розгляглися ятки та виставкові  намети.Офіційна церемонія  фестивалю  розпочинається. Бізнес- еліту  міста та області вітають представники   місцевої влади. Кращим з кращих вручають дипломи  та відзнаки. 

 Спів Організатори  бізнес- фесту , підприємці , теж вітають своїх колег  зі святом.
 Тож побажання , нагороди , фото на память. А після цього концерт , флеш- моби , розваги як для дорослих так і для дітей. Виставка – ярмарок  ” Бізнес- Чернігівщини” розкриває свою багату скатертину. Пригощає, смакує, та  дивує.. Кажуть всю ніч працювали аби створити  кулінарні шедеври , які  сьогодні представили  гостям свята.  Тож якщо маковий герб Чернігова та тор- вишиванку і не куплять , їм  застосування знайдуть.

 На ярмарку можна було не тільки відпочити , але й отримати консультацію.  Представники державних служб  запевняють , що їх двері завжди відкриті для бізнесу . 

 На виставку – ярмарку потужно представлена програма  з енергомодернізації , яка реалізується у Чернігові  за підтримки європейських  компаній. Вона передчає комплексний підхід у термомодернізації  у першу чергу бюджетних закладів міста.

У рамках програми  проходять майстер – класи для дітей та консультації з питань енергоефективності для дорослих. Гості свята приємно вражені побаченим, асортиментом представленої продукції та товарів. Тож роздивляються , купують Своє , рідне , чернігівське та українське. Бажають бізнесу та підприємцям розквіту.

 Свято триватиме до пізнього вечора. На сцені  різні учасники. Місцеві аматорські колективи долучаються до привітань.