В Україні продовжено воєнний стан та загальну мобілізацію. На сьогоднішній день працівниками територіальних центрів, спільно з органами Нацполіції, іншими силовими структурами, органами місцевого самоврядування проводяться заходи стосовно оповіщення громадян з питань вивчення їхнього сімейно-майнового стану, вивчення стану здоров’я, з’ясування їхніх навичок у цивільному житті для того, щоб можна було їх призивати по мобілізації до лав ЗСУ, Державної прикордонної служби, Національної гвардії та інших складових сил оборони. Як проводиться вручення повісток та на підставі яких законів, розповів начальник Чернігівського обласного ТЦК та СП Олег Гончарук.
Актуально – На Чернігівщині посилять мобілізаційні заходи
08.05.20230

Related tags :
Війна Воєнний стан Загальна мобілізація
Схожі новини:
01.03.20250
Вночі Сили ППО збили 103 ворожих БПЛА, ще 51 – локаційно втрачені
У ніч на 1 березня 2025 року ворог атакував Україну 154-ма ударними БпЛА типу Shahed та безпілотниками-імітаторами різних типів із напрямків: Орел, Брянськ, Курськ, Міллєрово, Приморсько-Ахтарськ – р
Read More
16.05.20230
Окупанти вдарили зі ствольної артилерії по території Чернігівщини
Російські війська вранці 16 травня обстріляли прикордоння Чернігівської області. Під вогнем окупантів опинилась Новгород-Сіверська громада.
Про це повідомляє ОК «Північ».
Читайте також: Масшта
Read More
21.08.20220
Загарбники обстріляли дві громади на Чернігівщини з артилерії та мінометів
Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини. Учора, 20 серпня, окупанти нанесли вогневе ураження із застосуванням ствольної артилерії та мінометів. Про це повідомили у Держприкордонслужбі У
Read More