Ми продовжуємо просто й весело ПРОкачувати рідну мову. У новому випуску проєкту Денис Семенець та Інна Адруг на прикладі двох ситуацій із життя розкажуть, як ввічливо запитати щось у незнайомця на вулиці та як коректно називати час українською. Долучайтеся до перегляду — це пізнавально та дуже смішно!
ПРО мову – Як правильно говорить про час українською
19.06.20230
Related tags :
Українська мова чернігів
Схожі новини:
23.02.20230
Це моя війна: до Чернігова завітала виставка мистецького арт-марафону
Про війну зі злом та про виживання людської цивілізації розповідає нова експозиція "Це моя війна", що відкрилася в художньому музеї. Її назва - від одноіменного фототвору Євгенії Бєлорусець. Р
Read More
06.02.20240
Чернігівська легкоатлетка Анна Жмурко здобула перемогу на чемпіонаті України
Чернігівська спортсменка Анна Жмурко виборола золоту нагороду на чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні, що днями завершився у Києві.
Про це повідомляє Федераці
Read More
12.11.20210
Відселені мешканці з Попудренка,16 проживатимуть у гуртожитках навчальних закладів
Переселенці зі зруйнованого гуртожитку по вулиці Попудренка, 16 в наступному році проживатимуть у гуртожитках навчальних закладів. Виконком міської ради продовжив всі угоди. Про це повідомляє пресслу
Read More

