Смог та неприємний запах у повітрі, який відчули чернігівці зранку 30 серпня – це наслідок горіння торфу на Київщині. Про це повідомляє головне управління ДСНС у Чернігівській області. Дим від пожеж до Чернігова доніс вітер. Торфовища горять неподалік Прип’яті. Рятувальники запевняють – загрози здоров’ю чернігівців немає, перевищень концентрації шкідливих речовин у повітрі та радіаційного фону не зафіксовано.
Смог у Чернігові: що відомо про причину і забруднення повітря?
30.08.20220
Схожі новини:
02.05.20230
Моя думка – Хай буде весна!
Весна - пора відродження. У Чернігові вже тепло, усе навкруги буйно квітне та зеленіє, а містяни з нетерпінням чекають перемогу Збройних сил України над окупантами, які підступно вкрали нашу минулу в
Read More
21.12.20220
У Чернігові збільшать розмір допомоги родинам загиблих захисників та захисниць
Збільшать розмір грошової допомоги від міста, враховуючи всі категорії загиблих військовослужбовців. Матеріальну разову допомогу у Чернігові зможуть отримувати як члени сімей загибл
Read More
27.07.20220
У чернігівській багатоповерхівці горіла квартира: причину пожежі встановлюють
У м. Чернігові в 9-ти поверховому житловому будинку по вулиці 1 Гвардійської Армії, близько 12 години 26 липня сталася пожежа в квартирі.
Читайте також: Шахрайська схема з “грошовими виплатами”:
Read More

