Ця багатоповерхівка прийняла на себе більше тридцяти ударів ворожих снарядів, внаслідок чого були зруйновані десятки квартир та ледь не повністю – кілька верхніх поверхів. Попри це, за висновками фахової експертизи, міцність основних конструкцій тут збереглася і будинок підлягає відновленню. Щоби людям було де жити, поки держава зможе відшкодувати збитки або збудувати для них нові оселі, місто замовило проєкт капітального ремонту приміщення і реалізовуватиме його власним коштом. Про це Владислав Атрошенко разом із відповідальними керівниками на особистій зустрічі повідомив мешканців пошкоджених домівок.
Однак при цьому – тільки в межах своїх повноважень і за чітко визначеною законодавством процедурою. Нині всі зусилля міста спрямовані на те, аби за мінімальний період часу якомога більше людей, які втратили своє житло через війну, отримали дах над головою. І всі будинки, які можна відремонтувати, були готові до зими і проходження опалювального сезону, тобто із закритими дірками у стінах, покрівлі та вікнах. На це, незважаючи на колосальні недонадходження і втрату приблизно 50% бюджету, Чернігів зі своєї казни виділив 130 млн гривень на ремонт 850 багатоповерхівок, 147 із яких з прямим влучанням.
За словами очільника Чернігова, серед 20 найбільш пошкоджених будинків цей найскладніший. Яке будівельне рішення буде обрано поки невідомо. Очікується, що документи з усіма перевірками будуть готові десь за місяць, тоді з людьми зможуть обговорити решту питань. Водночас, на період ремонтних робіт місто запропонувати їм тимчасове житло у гуртожитках, або модульному містечку, над чим зараз працюють.