Чернігівці відсвяткували День Соборності України. 22 січня біля пам’ятника Богдану Хмельницькому зібралися більше 30 містян щоб утворити ланцюг єдності. Це традиційна щорічна акція, яку вперше провели у 1990 році. Тоді живий ланцюг простягнувся від Івано-Франківська до Києва. Для учасників ланцюга єдності День Соборності – важлива пам’ятна дата.
У День Соборності України чернігівці утворили ланцюг єдності
22.01.20220
Related tags :
День соборності чернігів
Схожі новини:
08.11.20210
У Чернігові ремонтують ще один клуб за місцем проживання
Замість старих стін – сучасний простір для дітей та молоді. Незабаром на вулиці Льотній відкриється оновлений клуб за місцем проживання «Джерельце». Роботи з капітального ремонту приміщення в самому
Read More
29.07.20240
Екскурсії до Спаського собору: скільки гостей приїздить до Чернігова?
Киянка пані Валентина вперше відвідує Чернігів. Каже: у захваті від старовинних монументальних споруд. Завітати до Спасо-Преображенського собору їй порадила колега.
- Сказати так, що в мене мурашк
Read More
21.12.20220
У Киїнці відновили обстріляну рашистами амбулаторію
Нова амбулаторія у Киїнці приймає пацієнтів. Нещодавно цей заклад був відновлений після сильних пошкоджень, завданих російськими обстрілами. Амбулаторію збудували незадовго до повномасштабного вторгн
Read More

