50 кілометрів на годину. Це максимальна швидкість з якою дозволяється їздити вулицями міста. На жаль , далеко не всі водії дотримуються цього правила. Як результат, у Чернігівській міській ради на прохання мешканців змушені встановлювати пристрої примусового зниження швидкості. Зазвичай їх облаштовують біля навчальних закладів.
Організацію дорожнього руху у Чернігові обговорювали на ранковій нараді у муніципалітеті. Намагалися знайти компроміс між пішоходами та водіями . Перші – просять світлофори та обмежувачі руху майже на кожному переході, другі – на це нарікають, бо вони приводять до створення штучних заторів на дорогах. Так є звернення від депутатів та містян щодо обмеження руху транспорту на вулиці Береговій , у напрямку міського пляжу та на центральних магістралях Чернігова. Як варіант вирішення проблеми , розглядається також встановлення камер відео фіксації. Місто готове долучитися до цієї програми , але на певних умовах.
Якщо б частина коштів від штрафів за перевищення швидкості надходила до міського бюджету , тоді міська рада була б зацікавлена вкладати гроші у закупівлю камер, – вважає Чернігівський міський голова. Владислав Атрошенко запропонував очільникам поліції озвучити цю пропозицію для її реалізації на законодавчому рівні.
Питання щодо належного забезпечення дорожнього руху у Чернігові та місць встановлення пристроїв примусового зниження швидкості розглядаються на засіданні постійно-діючої комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху.
За інформацією КП ” Міськсвітло” у Чернігові встановлено 68 світлофорів. Цього року додадуть ще 2 нових, а три капітально відремонтують.