Ситуація щодо захворюваності, як в області, так і в місті, відповідає середньорічному рівню для даної пори року. За сьомий тиждень 2021 року в обласному центрі захворіло 1658 людей, з них – 867 дітей. Рівень захворюваності нижче епідемічного порогу на 39,4%. Перевищення епідрівня захворюваності у районах та містах області протягом цього періоду також не зафіксовано. Загалом на Чернігівщині з початку епідсезону вакциновано проти грипу 3528 осіб, в тому числі 480 дітей віком до 6 років, інформує Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України.
Епідемії грипу та ГРВІ у Чернігові поки немає
23.02.20210

Схожі новини:
14.11.20230
У Чернігові «на зебрі» легковик збив пішохода
Учора близько 19 години в м. Чернігові по проспекту Миру поблизу будинку №65 сталася дорожньо-транспортна подія. Автомобіль збив пішохода на зебрі.
Читайте також: Смертельна ДТП у Чернігівському
Read More
05.06.20200
COVID-19 на Чернігівщині: за добу дві людини захворіли і дві одужали
Станом на 5
червня у Чернігівській області заеєстровано 2 нових випадки коронавірусу у
Чернігові та Прилуках.
Повідомляє
Чернігівська ОДА.
Одужали двоє жителів Чернігова, їх виписали
Read More
25.06.20210
Результати ЗНО-2021: максимальні бали отримали 574 випускника
Випускників з максимальними балами побільшало.
Кращими учасниками ЗНО-2021, які отримали 200 балів, виявились 574 учня, повідомила заступник міністра освіти і науки України Любомира Мандзій на ст
Read More