Станом на 12 жовтня у закладах освіти Чернігова хворіє 75 співробітників, із них нових випадків серед працівників – 13, а серед учнів – семеро. На самоізоляції 15 класів. Дистанційно до 13 жовтня працюють ліцей №22 та гімназія №31. У закладах дошкільної освіти хворіє 34 співробітника, із них 8 нових випадків захворювання серед працівників та один у дитини. На самоізоляції 8 груп, до 15 жовтня не працює дитсадок № 65 , а з 13 по 16 жовтня – 39- й дитячий садочок,- повідомив телефоном начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.
COVID в закладах освіти
12.10.20200
Схожі новини:
01.06.20210
РАЦС у Чернігові може переїхати до міського палацу культури
Чернігівський РАЦС може невдовзі переїхати до міського Палацу культури. Відповідна пропозиція надійшла від керівництва Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.
&nb
Read More
14.12.20200
«Льодовиковий сезон» у Чернігові
Упасти, зламати руку чи ногу це - півбіди. Потрапити на прийом до травматолога - це ще одне випробування. У понеділок, 14 грудня, зранку у травматологічному відділенні Чернігівської м
Read More
10.02.20230
Як працювала фракція Європейської Солідарності у міській раді в 2022 році
Члени фракції партії «Європейська Солідарність» у Чернігівській міській раді прозвітували 10-го лютого про свою роботу у 2022 році. З одинадцяти пленарних засідань, які відбулися торік у міській раді
Read More

