У Чернігові викрили організовану групу фальсифікаторів алкогольної продукції. Поліцейські провели 13 обшуків за всіма визначеними адресами — як у помешканнях деяких фігурантів, так і в складських приміщеннях, орендованих членами групи. У ході операції вилучено дві тонни рідини з характерним запахом спирту , майже 2 тисячі літрів розфасованого алкоголю та понад 40 тисяч пачок цигарок без марок акцизного збору. Крім цього, виявили й папери «чорної бухгалтерії» та гроші у різних валютах — сумарно в еквіваленті майже 600 тисяч гривень. Слідчі встановили,що члени «алкогольного синдикату» збували свою продукцію покупцям із самого Чернігова, а також замовникам з різних куточків області. Конкретні ланцюжки збуту наразі з’ясовуються. Правопорушники затримані. Триває досудове розслідування.
У Чернігові викрили алкогольний синдикат
12.10.20200

Схожі новини:
31.05.20240
Пожежа в багатоповерхівці Чернігова: у вогні загинув господар квартири
У Чернігові 30 травня виникла пожежа квартири на дев'ятому поверсі багатоповерхового будинку по проспекту Левка Лук'яненка.
Вогнеборцям знадобилося 40 хвилин аби ліквідували пожежу.
Читайте так
Read More
15.12.20220
Відновлення будинку по вулиці Шевченка
Продовжується відновлення дев’ятиповерхового будинку по вулиці Шевченка. За рахунок коштів міського бюджету відремонтовано 190 квартир. Встановлено 416 вікон та балконних дверей. Відремонтовано 35 ба
Read More