Новий експеримент для міста Чернігова. 4 жовтня біля драмтеатру фахівці КП «Чернігівводоканал» встановили перший наземний пожежний гідрант. Його дизайн витриманий в старовинному стилі, але з сучасним наповненням. Сьогодні навколо нього вже відновили плитку. Пересічні мешканці ділилися своїми враженнями. Так , пані Ольга каже, що бачила схожі за кордоном. Перевага наземних гідрантів перед підземними полягає в тому, що до них рятувальникам набагато швидше можна підключитися і вони не будуть заблоковані автомобілями. Як інформують в КП “Чернігівводоканал” такі сучасні пристрої пожежогасіння розраховані на десятиліття повноцінної роботи.
Гідрант біля драмтеатру
06.10.20200
Схожі новини:
31.10.20240
Підтримка чернігівців: чергові виплати затвердив виконком
Виплати в рамках міських соціальних Програм, що направлені на підтримку чернігівців, 30 жовтня затвердив виконавчий комітет Чернігівської міської ради.
Про це повідомляє пресслужба міської ради.
Read More
05.12.20190
Екологічна акція в Чернігові
На що заробляють кошти вихованці реабілітаційного центру №2?
Вихованці чернігівського навчально-реабілітаційного центру №2 у співпраці з КП "АТП 2528" влаштували акцію "Екологічний Чернігів особл
Read More

