Понад 2 тисячі сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування живе на Чернігівщині. Дві третини з них знаходяться під опікою. Близько 500 дітлахів – у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу. Минулого року в області усиновлено 65 дітей. Інформує Головне управління статистики у Чернігівській області.
Торік в області усиновили 65 дітей
30.09.20200
Схожі новини:
28.05.20200
Відкриття Зеленої сцени у червні
Організатори «Зеленої сцени» на сторінці у Facebook повідомили про перший фестивальний уік-енд - 12,13,14 червня.
Відкриття «Зеленої
сцени» традиційно планували у травні. Завадила культурній
Read More
09.08.20190
Мешканець Новгорода-Сіверського зберігав арсенал зброї
Житель райцентру незаконно зберігав удома різноманітну номенклатуру боєприпасів – від набоїв до мін і снарядів різних калібрів.
Про це інформує поліція Чернігівській області на сторінці у ФБ.Кри
Read More
19.05.20230
Більше 20 вибухів: вдень окупанти били по території Чернігівщини
російські війська 19 травня двічі обстріляли прикордонні території Чернігівської області. Під ворожим вогнем опинилися населені пункти Семенівської громади.
Про це повідомили в Оперативному Команд
Read More

