На Чернігівщині у міжнародному пункті пропуску «Нові Яриловичі» затримали рекордну партію контрабандних тютюнових виробів на суму близько 7 мільйонів гривень. Незаконний товар намагалися провезти під виглядом мінеральних добрив. Під час обшуку вантажівки марки DAF, що належить 29-річному громадянину Білорусі, прикордонники в причепі транспортного засобу виявили ящики з блоками цигарок «Мінськ». Зловмисника затримали. Триває слідство.
Контрабанду на 7 мільйонів гривень затримали на кордоні
10.08.20200
Схожі новини:
17.08.20200
Факт-новини за 17.08.20
Сьогодні у програмі Фaкт:
- Рай для екстремалів. Коли завершиться
будівництво скейт-парку?
- Сесія наближається. Які питання
розглядатимуть депутати?
- Затримання на гарячому. Правоохо
Read More
26.07.20220
Проводжали на колінах: у Чернігові попрощалися з воїном-захисником Віктором Кошовим
У Чернігові 26 липня провели в останню путь земляка – солдата Віктора Кошового, який загинув 22 липня, захищаючи Україну від російської навали. Про це повідомили у Чернігівському обласному ТЦК та СП.
Read More
01.03.20230
80 років Корюківській трагедії – наймасштабніший злочин проти мирного населення у роки Другої світової війни
1 березня 2023 року виповнюється 80 років Корюківській трагедії.
Селище Корюківка на Чернігівщині було найбільшим населеним пунктом у Європі, який під час Другої світової війни повністю знищили на
Read More

