За минулу добу, 6 липня, у Чернігівському пологовому будинку народилося 4 хлопчика. Дівчат не було. Здоров’я і щастя маленьким чернігівцям і їхнім батькам!
У Чернігові народилося
07.07.20200
Схожі новини:
05.11.20200
Дистанційній освіті – бути
Міський голова Владислав Атрошенко на
засіданні виконкому у четвер відреагував на акцію протесту, яка відбулася у
середу біля мерії. Тоді батьки чернігівських школярів мітингували проти
дистанцій
Read More
21.09.20200
Пункт пропуску “Нові Яриловичі” відновив свою роботу
Пункт пропуску "Нові Яриловичі" на кордоні з Білоруссю відновив роботу, повідомила Державна митна служба в понеділок.
"На українсько-білоруському кордоні в Чернігівській області відновив роботу пу
Read More

