Завершено роботи на аварійній ділянці самоплинного колектора по вулиці Самоквасова, 11, що на Шерстянці. Замість зруйнованої ділянки залізобетонного колектора там уклали поліетиленову трубу діаметром 500 мм і підключили до мережі. На підприємстві «Чернігівводоканал» кажуть, це – вимушене й тимчасове рішення. Через відсутність фінансування санацію провели на ділянці 50 м. Як відомо, під час аварійно-ремонтних робіт на перехресті вулиць Ціалковського і Робітнича стався ще один провал. Довжина аварійного колектора – 6 830 метрів, загроза його руйнації на інших ділянках досі залишається високою.
Колектор: нову трубу підключили до мережі
06.07.20200
Схожі новини:
09.01.20200
Сезонна застуда вклала в ліжка майже 2,5 тисячі мешканців області
За 01 тиждень 2020 року в області на ГРВІ захворіло 2474 особи, з них 1503 дітей.
Про це повідомили у ДУ «Чернігівський обласний
лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України».
Рівен
Read More
22.05.20200
Чернігівський громадський транспорт повертається
З 23 травня відновлюють роботу дачні маршрути
- № 9, 18, 2-с, 36-с, 46 та 47. З понеділка 25-го травня - всі інші.
На території
міста Чернігова робота пасажирського транспорту відновлюється
Read More
28.07.20210
У Чернігівській області за добу вакцинували 3328 людей
За минулу добу в Чернігівській області від коронавірусу вакциновано 3 328 осіб. Так, вакциною AstraZeneca щепили 650 осіб: з них 650 друга доза; вакциною CoronaVac – 1 082 особи: 643 перша доза та 43
Read More

