18 травня, в понеділок, у День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу, Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм презентував меморіальний мистецький проєкт. Це відео, в якому звучить вірш відомого поета Сейтумера Еміна та музика в традиційному кримськотатарському стилі. Примусове виселення татар із Криму відбулося 76 років тому. Тоді цілий народ було звинувачено у співпраці з нацистами і переселено до інших регіонів СРСР.
Мистецький проєкт філармонії
18.05.20200
Схожі новини:
20.10.20210
Туристично інформаційному центру Чернігова виповнилося три роки
Туристично інформаційному центру – 3 роки! На день народження, 20 жовтня, зібралася команда активних його учасників, які створюють проєкти для розвитку Міста легенд. ТІЦ допомагає туристам та містяна
Read More
01.02.20200
Єдина країна 01.02.2020
Про значні та цікаві події з життя регіонів. Спільний проект місцевих телекомпаній різних регіонів України та Незалежної асоціації мовників (НАМ)
Read More
26.12.20220
Українці зможуть обміняти старі лампочки на нові LED-лампи
Із січня в Україні стартує програма заміни старих лампочок на нові LED-лампи. Повнолітні українці зможуть безкоштовно отримати 5 світлодіодних ламп замість старих ламп розжарювання і в такий спосіб з
Read More

