13-й носій коронавіруса в Чернігівській області виявлений у селищі Михайло – Коцюбинське. Він повернувся з Польщі і був затриманий правоохоронцями, бо перебував у розшуку з 2018 року. Чернігівський районний суд відправив юнака під домашній арешт. Деякі мешканці селища стверджують, що бачили хворого у церкві та на вулицях, але ні поліція, ні представники місцевої влади цю інформацію не підтвердили. Як повідомив голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко, на самоізоляцію пішли 25 осіб, які контактували з хворим на COVID-19.
Пацієнт з COVID-19 у смт. Михайло-Коцюбинське
22.04.20200
Related tags :
Коронавірус
Схожі новини:
02.11.20210
Найбільші виробники кисню в країні знову працюють: Яка ситуація в Чернігові?
Україна повністю забезпечена медичним киснем для хворих, які потребують кисневої терапії через Covid-19. Про це заявив перший заступник міністра охорони здоров’я Олександр Комаріда під час брифінгу.
Read More
23.12.20210
В Україні вводять ревакцинальну дозу вакцини проти COVID-19. Кому її колотимуть?
В Україні запроваджують ревакцинальну дозу вакцини проти COVID-19 для медичних працівників та співробітників будинків інтернатного типу. Вони зможуть отримати її щонайменше через шість місяців з дати
Read More
25.01.20220
Covid у Чернігові: хворих стає все більше
Ковід-19 поки не полишає Чернігів у спокої. Позаминулого тижня захворіли 506 містян, а минулого - вже 900. Такі дані навів генеральний директор 2-ї міської лікарні Владислав Кухар на ранковій нараді
Read More

