Ще два випадки захворювання на коронавірус зареєстровано на Чернігівщині. Про це повідомив голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко на своїй сторінці у фейсбук. Перший – у жителя села Ніжинське, його у стані середньої тяжкості госпіталізовано в інфекційне відділення Ніжинської міської лікарні. Другий пацієнт – жителька села Стара Басань Бобровицького району, яка входить до числа контактних осіб першого хворого з цього села. Загалом, за добу, 15-го квітня в області було проведено 48 ПЛР-тестів.Позитивними виявлись два.
Коронавірус на Чернігівщині
16.04.20200
Схожі новини:
10.02.20220
43 історії. Чернігівські фотохудожники презентували свої роботи містянам
43 світлини – кожна з них історія. Звітну фотовиставку презентував Чернігівський осередок Національної спілки фотохудожників України. На ній представлені роботи членів спілки, створені протягом року.
Read More
30.12.20200
Факт-новини за 30.12.2020р.
Сьогодні у програмі :
- Як школярі навчатимуться в наступному році?
- Час нових ідей. Який новий туристичний маршрут запустять у
Чернігові?
-- Де правоохоронці вилучили дві тисячі літрів
ф
Read More
19.09.20240
Як у Чернігові допомагаю вразливим категоріям населення
Представники місцевої влади, соціальних служб, благодійних організацій та волонтерських ініціатив зібралися на форумі, який ініціювала міська організація Червоного Хреста. Обговорювали соціальні проє
Read More

