Факт-новини: оперативні сюжети

1000 грн. вже виплачується

Featured Video Play Icon

Одноразову грошову допомогу у розмірі 1000 гривень чернігівським пенсіонерам , а також громадянам, які одержують державну соціальну допомогу у зв’язку з інвалідністю та за віком, у Чернігові та області уже виплачують. Про це нам повідомили в головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернігівській області. Одноразова допомога надається всім без виключення пенсіонерам, розмір пенсій  яких  станом на 1 квітня 2020  не перевищує 5 тис. грн.

Всі нарахування проведені автоматично. Літнім людям, які отримують пенсії на банківську картку, гроші вже переведені. А у тих, кому пенсію носять поштарі, цей процес може трохи розтягнутися у часі, до 25 червня.

По тисячі гривень також виплатять більше, ніж 3,5 тис. мешканцям Чернігова, яким призначається соціальна допомога через районні у місті Чернігові управління праці та соціального захисту. Це особи, які отримають державну допомогу з дитинства та діти з інвалідністю. Як повідомила начальник управління праці та соціального захисту Новозаводської районної у м. Чернігові ради Ірина Марчук, усі нарахування уже проведені, відповідні платіжні доручення знаходяться у казначействі. Цим категоріям громадян почнуть виплачувати цю одноразову тисячу з 28 квітня. Люди отримають гроші у звичній для них формі: через банк або Укрпошту.