Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко дав відповіді на найпоширеніші запитання щодо підготовки міста до зими, відновлення Чернігова після бойових дій та про важливість економії електроенергії. Дивіться «Бліц-каву» з міським головою:
Зима близько! Як її пережити?
25.10.20220

Related tags :
Відбудова Війна Підготовка до зими чернігів
Схожі новини:
01.03.20230
Комунальники розпочали весняне прибирання у Чернігові
Весна тільки прийшла, а комунальні служби вже активно готують місто до приходу тепла та цвітіння зелені: обрізають гілки дерев, а також прибирають опале листя з вулиць та скверів.
- Дуже га
Read More
12.10.20210
Нові правила пасажирських перевезень: Що зміниться з 21 жовтня?
Вакцинація, сертифікат або тест. Кабмін затвердив нові правила пасажирських перевезень. Вони діятимуть у "жовтій", "помаранчевій" і "червоній" карантинній зоні вже із 21 жовтня. Нові правила стосуват
Read More
01.05.20230
Нова техніка з’явилась у Чернігівводоканала: хто допоміг оновити парк підприємства?
Два крана-маніпулятора передали КП «Чернігівводоканал» міжнародні партнери за підтримки GIZ. Кожен з цих автомобілів може перевозити 15 тонн вантажу, а один також має функцію самоскида. Комунальники
Read More

