Новини

За вихідні на Чернігівщині виникло 27 пожеж в екосистемах

Незважаючи на неодноразові застереження рятувальників громадяни продовжують спалювати сміття та суху рослинність, допускають необережність у поводженні з вогнем під час перебування на відкритих територіях, у лісопаркових зонах, біля торфовищ, що призводить до збільшення кількості пожеж в природних екологічних системах.

Лише упродовж минулих вихідних на Чернігівщини виникло 27 пожеж в природних екосистемах, на загальній площі понад 99 гектарів. Про це повідомили в Управлінні ДСНС у Чернігівській області.
Причиною їх виникнення послужила необережність громадян у поводженні з вогнем.
Так, 08 вересня у Чернігівському районі біля с. Ковпита проводились роботи по ліквідації пожежі сухої рослинності на загальній площі близько 47 га.
Також, триває ліквідація пожеж покладів торфу поблизу сіл Смяч, Короп’є, Гребля, Зруб Сновського, Козелецького, Менського та Ніжинського районів відповідно На ліквідацію загорянь від підрозділів ДСНС України залучено 45 чоловік особового складу та 14 одиниць спеціальної техніки, від органів влади на місцях – 7 працівників, автоцистерна, мотопомпа та 3 трактори з ємностями.
У зв’язку з цим, рятувальники звертаються до населення з проханням бути вкрай обережними у поводженні з вогнем.

Comment here