Новини

За місяць семеро чернігівців захворіли гепатитом

Упродовж 8-ми місяців 2019 року загальний рівень інфекційної захворюваності серед населення міста зменшився в цілому на 0,63 % в основному за рахунок зменшення захворюваності на: гострі кишкові інфекції, вірусні гепатити, сифіліс, гонококову інфекцію, скарлатину, гострі респіраторні інфекції.

Про це інформують у ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».
Протягом звітного періоду збільшилась захворюваність на: туберкульоз, сальмонельоз, хворобу Лайма, лептоспіроз, кір, лямбліоз, інфекційний мононуклеоз, педикульоз, коросту, мікози, вітряну віспу, грип.
Не реєструвались випадки захворювань на: дифтерію, поліомієліт, малярію, менінгококову інфекцію, краснуху, кашлюк, епідемічний паротит, правець, туляремію.
Поточного місяця зареєстровано 7 випадків захворювання вірусним гепатитом А серед дорослих.
Захворюваність на туберкульоз органів дихання з росла на 16, 33% у порівнянні з аналогічним періодом 2018р. і становить 81 випад ок.
Серед захворілих у 201 9 році на туберкульоз бактеріовиділювачі (хворі на заразні форми туберкульозу) склали 52% .
Загальна кількість мешканців міста, які звернулись за медичною допомогою в заклади охорони здоров’я з приводу укусів тваринами протягом звітного періоду, становить 538 чол., за аналогічний період 2018 року – 565 осіб (зменшення на 4,8%), з яких 2 4,5 % (132 випадки) постраждали від нападу безпритульних тварин, 69 особам були призначенні щеплення проти сказу.
Санепідситуація в місті нестійка, рівень інфекційної захворюваності не перевищує середні багаторічні показники, проте є сприятливі умови для її поширення.

Comment here