З’ясовуємо, які є види допомоги дітям, позбавленим сімейного оточення; які нюанси усиновлення дитини та які права в усиновлювачів та усиновлених? Про це розпитаємо Олену Зінченко, начальницю управління (служби) у справах дітей Чернігівської міської ради.
ВеЧер 30.09.21 – День усиновлення
30.09.20210
Схожі новини:
24.05.20240
У Чернігові жінка народила сина у кареті швидкої допомоги
У Чернігові 23 травня в автомобілі бригади швидкої медичної допомоги народився на світ хлопчик. Про це повідомляє Чернігівський обласний центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
О
Read More
01.06.20210
Патронатні сім’ї на Чернігівщині: скільки дітей прихистили?
Патронат – теж робота! Фотовиставка з такою назвою відкрилася у вівторок в обласному Палаці дітей та юнацтва. Вона присвячена сім'ям, що тимчасово беруть до себе дітей, які з тих чи інших причин не м
Read More
08.01.20210
Білий порошок у нетверезого водія
Під час патрулювання міських вулиць поліцейські зупинили автомобіль під керуванням чоловіка з явними ознаками наркотичного сп’яніння. Під час поверхневого огляду у водія було виявлено білий порошок.С
Read More

