Новини

Важкоатлети Чернігова вибороли п’ять нагород на чемпіонаті України

Чернігівські важкоатлети вибороли п’ять нагород на чемпіонаті України серед юніорів до 20 років та молоді до 23 років. Змагання днями завершилися у Луцьку. Першість виборювали близько 235 спортсменів із 21 області країни.

Про це повідомили в Управлінні сім’ї, молоді та спорту ЧМР.

Дуже вдалим виявився цей Чемпіонат на медалі для ДЮСШ «Атлет» ЧМР. Загалом було здобуто 5 медалей.

Артем Бочаров (в/к 89 кг) виборов бронзову нагороду серед молоді до 23 років з результатом:  ривок – 116 кг (2 місце) + поштовх – 132 кг = сума двоборства – 248 кг .

Микита Рубановський (в/к 109 кг) виборов золоту нагороду серед молоді до 23 років з результатом:  ривок – 160 кг (1 місце) + поштовх – 200 кг (1 місце) = сума двоборства – 360 кг.