Новини

Важкоатлети Чернігівщини привезли три медалі з чемпіонату України

Чернігівські спортсмени вибороли нагороди на чемпіонаті України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, що нещодавно завершився в Луцьку.

У чемпіонаті приймали участь 20 чоловічих команд та 22 жіночі команди, повідомляє Департамент сім’ї, молоді та спорту ОВА.

Золоту медаль чемпіонату виборола Валентина Кісіль у ваговій категорії +87 кг. (ривок 103(1м.), поштовх 128(1м.), сума 231 кг.)

Друге місце посів  Андрій Ревко у ваговій категорії 55 кг. (ривок 89(2м.), поштовх 120(2м.), сума 209 кг.

Бронзову медаль здобула Марина Дрозд у ваговій категорії 59 кг. (ривок 70(3м.), поштовх 87(4м.), сума 157 кг.).

У командному заліку Чернігівська область серед чоловіків посіла 11 місце, жіноча команда – 9 місце.