Новини

В Україні відкривають вакцинацію від COVID-19 для всіх охочих

Україна відкриває останній – 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19, під час якого щепитимуть усіх охочих віком від 18 років.  При цьому пріоритет надаватиметься вразливим  групам населення, зокрема людям віком від 60 років та людям із супутніми захворюваннями.

Про це повідомляє Комунікаційний центр вакцинації від COVID-19  при Центрі громадського здоров’я.

“Ми отримуємо все більше вакцини проти COVID-19 та створюємо все більше пунктів, центрів, мобільних бригад з імунізації. Це дає змогу відкрити вакцинацію для всіх охочих та захистити якомога більше людей від коронавірусної хвороби, зокрема від нового штаму “Дельта”, який вже дістався до України. Водночас у пунктах та центрах вакцинації першочергово щеплюватимуть літніх людей, людей з хронічними хворобами та інші вразливі групи населення”, – зазначив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

Серед пріоритетних груп залишаються також медики, освітяни, соціальні працівники та військові, які контактують з великою кількістю людей.

З відкриттям 5-го етапу запис у чергу на вакцинацію через сайт чи мобільний додаток “Дія” перестає працювати, адже тепер кожен охочий може записатися безпосередньо на щеплення. 

Нагадаємо, що вакцинація проти коронавірусної хвороби в Україні проходить поетапно згідно з Дорожньою картою.