Новини

У закладах освіти, культури та спорту відключають опалення

У Чернігові завершується опалювальний сезон 2019-2020 років для закладів освіти, культури та спорту. Відповідне розпорядження підписав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко 25 березня.

АТ «Облтеплокомуненерго» та КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ фірми «ТехНова» з 26 березня припинять постачання теплової енергії до закладів загальної, середньої, дошкільної та позашкільної освіти, центру роботи з дітьми за місцем проживання, культури та спорту, за наявності звернень керівників цих закладів.

 Це здійснюється на виконання розпорядження міського голови від 13 березня 2020 року №31-р «Про заходи щодо запобігання поширенню в м.Чернігові коронавірусу COVID-19» та відповідно до пропозицій міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Окрім того, управлінням Чернігівської міської ради: освіти, культури та туризму, у справах сім’ї, молоді та спорту – необхідно забезпечити завчасне повідомлення теплопостачальних організацій щодо припинення постачання теплової енергії до відповідних закладів.

Comment here