Новини

У Чернігові знизили тариф на опалення і воду

Featured Video Play Icon

Майже на 10% зменшиться сума в платіжці за опалення та гарячу воду для чернігівців, які користуються послугами Облтеплокомуненерго. Інформацію про проведення перерахувань на власному сайті розмістило підприємство.

Нагадаємо, 24 грудня 2019 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу», якою надається можливість (право) теплопостачальним організаціям здійснювати зміну розміру нарахувань для споживачів теплової енергії та комунальних послуг у зв’язку із зниженням ціни природного газу протягом опалювального періоду 2019/20 рр., починаючи із нарахувань за грудень 2019 року.

Відповідно до цього, ОТКЕ зменшило суму  в квітанціях на 9,8 %.

Раніше ТОВ Фірма «ТЕХНОВА» повідомляло про зменшення до мінімуму частки газу у паливній складовій при розрахунках тарифів на 2020 рік (частка газу становить 10% від загального обсягу паливної складової).

 У зв’язку з чим діючий тариф на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для населення вдасться зменшити з 1311,43 грн. до 1097,71 грн., без врахування ПДВ. Всі необхідні розрахунки вже подані до НКРЕКП.

Comment here