Міські комунальні підприємства, управління, що знаходяться в окремих приміщеннях, а також мерія вмикають режим економії теплової енергії. Температурні показники нинішньої весни дозволяють раніше вийти з опалювального періоду і заощадити на цьому кілька мільйонів гривень, повідомив міський голова Владислав Атрошенко на ранковій нараді. Режим економії не стосується дитячих садків, шкіл, лікарень, пологового будинку та дитячих поліклінік. Всі ці заклади опалюватимуть належним чином.
У Чернігові економитимуть на опаленні
10.03.20200
Related tags :
Економіка
Схожі новини:
18.02.20200
Експорт на Чернігівщині продовжує зростати
У 2019 р. Чернігівщина експортувала товарів на зовнішній ринок на 7% більше, ніж у 2018 р., на суму 807 млн.дол. США.
Про це повідомили у головному управлінні статистики в області. Із-за кордону
Read More
08.02.20190
Навчально-виробнича дільниця
Гарантовані робочі місця та стипендію у розмірі 1000 грн на місяць отримають учні Чернігівського вищого професійного училища побутового обслуговування.
Read More
05.03.20200
Реструктуризація боргу Чексілу
Фірма має виплатити всю суму до 30-го червня цього року.
Виконавчий комітет надав дозвіл підприємству
"Чексіл-автосервіс" на розстрочку боргу у майже три мільйони гривень
за користування земельн
Read More

