Чернігівці скаржаться, в аптеках міста наразі немає засобів індивідуального захисту. Ще наприкінці минулого тижня наша знімальна група обійшла 6 аптечних закладів і в кожному були наявні одноразові маски. Сьогодні їх придбати в місті неможливо, кажуть провізори. Щодня замовляють на складах, але маски чомусь не поставляють, а якщо й привезуть, так 50 штук. Таку кількість містяни “розмітають” за 5-10 хвилин. Така ж сама ситуація і з дезінфікуючими засобами для рук. У пошуках дезінфектантів та масок вирушили наші журналісти., чи вдалося знайти, дивіться докладно у сюжеті випуску новин.
У чернігівських аптеках зникли з продажу медичні маски
17.03.20200

Related tags :
Карантин Коронавірус
Схожі новини:
08.10.20210
В Україні зростає захворюваність на COVID-19: за добу підтвердили 16362 випадки
За добу 7 жовтня в Україні зафіксовано 16 362 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби (з них дітей – 1 553, медпрацівників – 431).
Прот це повідомляє МОЗ України.
Також за минулу до
Read More
03.11.20210
Чи відкриють у Чернігові школи з 8 листопада?
Враховуючи ситуацію із захворюваністю на коронавірус, чи варто з 8 листопада відкривати школи для 5-11 класів? Таке опитування серед батьків за дорученням Чернігівського міського голови проводять зак
Read More
23.03.20200
Челендж «На крилах мрій»
Що пропонує чернігівцям чернігівський облдрамтеатр?
Челендж «На крилах мрій»
запускає онлайн Чернігівський обласний академічний музично- драматичний театр
імені Шевченка. Пропонують дітям та дорос
Read More