Новини

Таєквандисти з Чернігівщини здобули медалі на чемпіонаті України

Спортсмени Чернігівщини вибороли низку нагород на чемпіонаті України з таеквон-до.  Змагання проходили в м. Одеса з 7 по 9 травня, повідомили у Департаменті сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.

У них взяли участь більше 310 спортсменів з 15 регіонів України.

Чернігвську область представляли 5 спортсменів – вихованці СК “Ратібор”, обласний осередок ВСТ з смт. Гончарівське.

Команда здобула 6 медалей. Стаханова Софія виборола 1 місце (спаринг.-45 кг), Середа Тетяна – 2 місце (спаринг,-50 кг), Іллюшко Назар – 2 місце (спарринг,26 кг), Артеменко Артем – 2 місце спаринг -36 кг та формальні вправи, Пероговський Максим – 3 місце (спаринг -22 кг).

У змаганнях серед юнаків, юніорів, дорослих область представляли 2 спортсмени. Команда здобула 3 медалі (вікова категорія юнаки 12-13 років): Середа Ілля посів 2 місце в спарингу -35 кг та у формальних вправах, Мокруха Арсеній – 3 місце (спаринг,-45 кг).