Новини

Ситуація з грипом в області стабілізується

Епідситуація з захворюваності на грип та ГРВІ на Чернігівщині покращується. Так, за минулий тиждень в області занедужало 6140 осіб, з них 3635 дітей, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 20,6%. Госпіталізовано 189 осіб, з них 140 дітей (74,1%), повідомили у ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

По м. Чернігову захворіло 1882 особи, з них дітей – 1082, рівень захворюваності нижче епідемічного порогу на 31,6%.

Перевищення епідемічного рівня захворюваності зареєстровано ще у 8 районах: Бобровицькому, Борзнянському, Ічнянському, Ніжинському, Носівському, Ріпкинському, Семенівському, Срібнянському районах .

Станом на 13.02.2020 року призупинено освітній процес в 199 загально-освітніх навчальних закладах Бахмацького, Бобровицького, Борзнянського, Городнянського, Ічнянського, Козелецького, Коропського, Куликівського, Менського, Ніжинського, Новгород-Сіверського, Носівського, Прилуцького, Ріпкинського, Семенівського, Сновського, Сосницького, Срібнянського, Чернігівського районів, міст Ніжин, Прилуки та Чернігів. Чернігівським школярам додаткові канікули продовжили до 21 лютого включно.

З початку епідсезону  у трьох людей виявили та лабораторно підтвердили грип типу А(Н1pdm 09). Нажаль, в області зареєстровано 2 летальні випадки від грипу (Варвинський та Ніжинський райони).

З початку епідсезону вакциновано 8868 осіб, в т.ч. 1791 дитина віком до 6 років.

Comment here