ТОП 5

Смерть 19-річної породіллі: подробиці трагедії

Featured Video Play Icon

У Чернігівській центральній районній лікарні прокоментували смертельний випадок з породіллею, що стався 18 лютого.

Як відомо, після екстренного кесорового розтину у пологовому відділенні померла 19-річна породілля. Смерть молодої мами настала через деякий час після операції внаслідок анафілактичного шоку. Медики намагалися реанімувати породіллю, але нажаль, вона померла. Дитинка у задовільному стані.  

В лікарні кажуть, що жінці надали всю необхідну допомогу, згідно медичних протоколів і самі повідомили до правоохоронних органів про трагічну подію. Наразі триває судово-медична експертиза.

Маму, яка так і не побачила свого синочка, вчора поховали.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст.140 ККУ (неналежне виконання професійних обов’язків медпрацівником). Детальніше про все, дивіться сьогодні у випуску новин.

Comments (2)

  1. Ось вам ваші протоколи.Краще б пацієнтів рятували,а не читали неіснуючі протоколи.Звичайно,необхідна документація швидко виправиться,підправиться,підчиститься,як це завжди робиться у медзакладах,і винуватим знову буде пацієнт.Шановні ,а як же акредитація закладу? Необхідно карати і тих, хто дає право подібним медзакладам вбивати людей.

  2. Аллергічна реакція не запитує, коли їй виникнути. Причому тут “винен пацієнт” і вбивство людей?Дуже рідко кого рятують від анафілаксії. Це майже миттєва смерть. Ніхто не винен. Хоча лікар, що призначив препарат, медперсонал,що його вводив- буде з цим тягарем жити до кінця життя. Цікаво,що саме за препарат викликав реакцію. На фарм.ринку дуже багато підробок, требя перевіряти партію по номеру.

Comment here