Зруйновані житлові будинки, ліцей, загиблі люди. 4 березня селище Михайло-Коцюбинське накрили ворожі гради. Потім було понад 30 днів окупації. Що залишили після себе рашисти, дивіться у відео.
Що приніс “руський мир”? Михайло-Коцюбинське
08.05.20220
Related tags :
Війна чернігів Чернігівщина
Схожі новини:
16.09.20240
Від обстрілів згоріло 30 будівель: із прикордонного села евакуювали шістьох людей (Відео)
Ворог вкотре завдав численних ударів по Семенівській громаді Новгород-Сіверського району. Внаслідок обстрілу у прикордонному селі вогнем пошкоджено понад 30 будівель. З проханням про евакуацію до пол
Read More
08.04.20230
Тренінг «Російська пропаганда в Чернігівській області: виявлення, розвінчання, захист»
13 та 14 квітня 2023р. у ZOOM проходитиме тренінг «Російська пропаганда в Чернігівській області: виявлення, розвінчання, захист».
Які наративи та канали поширення фейків використовує ро
Read More
11.01.20220
На Чернігівщині викрили ще одного «любителя» дитячої порнографії
У Ніжині викрили 55-річного місцевого жителя, який протягом 2021 року вивантажував з мережі Інтернет і зберігав у своєму комп’ютері порнографічну продукцію, в тому числі за участі дітей.
Про це по
Read More

