Новини

Самбісти Чернігівщини збодули низку нагород на Кубку України

Спортсмени Чернігівської області здобули нагороди на Кубку України з бойового самбо серед юніорів та юнаків всіх вікових груп, що проходив у Києві 4 та 5 червня.

У змаганнях взяли участь 586 учасників, повідомляють у Департаменті сім’ї, молоді та спорту ОДА.

Чернігівську область представляли вихованці Козелецької ДЮСШ, Кік-Джицу м.Чернігів, Ніжинського спортивного клубу та КДЮСШ НМО ФСТ “Спартак”.

Чотири вихованці Ніжинської КДЮСШ ФСТ “Спартак” гідно представили Чернігівську область, посівши І загальнокомандне місце: переможцями стали – 62 кг- Смірнов Тимофій, 68 кг – Литовченко Андрій, + 90 кг Авер’янов Вадим. Друге місце посів Зима Владислав- 82 кг.

Серед юнаків старшого віку ( 2005-06 р.н):

ІІІ місце – 45 кг – Блащук Іван (Ніжинська КДЮСШ ФСТ “Спартак”).  ІІ місце – 74 кг – Прохоров Владислав ( Ніжинський спортивний клуб).

Серед юнаків середнього віку ( 2007-08 р.н.):

І місце – 45 кг -Красівський Микола ( Козелецька ДЮСШ), ІІ місце – 57 кг – Пащенко Святослав ( Ніжинська КДЮСШ ФСТ “Спартак”), ІІІ місце – 57 кг – Оводов Володимир (м.Чернігів). І місце – 68 кг – Мамедов Ельдар ( Ніжинська КДЮСШ ФСТ “Спартак”). У загально-командному заліку – Чернігівська область на ІІ місці.

Серед юнаків молодшого віку ( 2009-10 р.н):

ІІ місце- 52 кг – Брачюн Дмитро ( Козелецька ДЮСШ),  І місце – 68 кг  – Постніков Тарас (Ніжинська КДЮСШ ФСТ “Спартак”).

Серед хлопчиків 2011-12 р.н.:

І місце – Шапка Артем, ІІ місце – Воробей Богдан, ІІІ місце – Дунай Давид та Корнієнко Святослав.( Всі Козелецька ДЮСШ). У загально-командному заліку – Чернігівська область на ІІІ місці.

Вперше проводились змагання серед дівчат.  Торговська Міланія,  Божок Тетяна та Лисенко Юліана -І місце, Шелест Софія – ІІ місце ( Козелецька ДЮСШ та м.Чернігів). У загально-командному заліку – Чернігівська область на ІІІ місці.