Легка промисловість — одна з провідних галузей економіки Чернігівської області. Нині в регіоні зареєстровано понад 382 суб’єкти господарювання легпрому.
Читайте також: Як зберігати продукти у разі відключення електроенергії – поради Держпродспоживслужби
За інформацією Чернігівського обласного центру зайнятості, наразі підприємства потребують кваліфікованих кадрів. Зокрема, у поточному році вакантними були 250 місць. З них укомплектовано понад 70%. Проте і надалі на швейних виробництвах є попит на фахівців. Найбільше бракує швачок. Також потрібні закрійники, інженери-технологи, складальники верху взуття, кравці, контролери матеріалів і виробів тощо.
Працевлаштуватись на швейні підприємства можна й тим, хто немає відповідної професійної підготовки та досвіду роботи. Зареєстрованим безробітним служба зайнятості пропонує безкоштовно за короткий термін освоїти уміння швейної майстерності або підвищити кваліфікацію з подальшим працевлаштуванням. Готують кадри безпосередньо на виробництві у роботодавця, в професійно-технічних закладах Чернігівщини та в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Цього року на замовлення швейних підприємств області за направленням служби зайнятості навчалися 70 безробітних.
З питань працевлаштування на підприємства легпрому необхідно звернутися до обласного центру зайнятості.