Новини

Рятувальникам Чернігова придбають 100 комплектів спецодягу

Для чернігівських рятувальників придбають 100 комплектів спецодягу. Виконком міської ради 26 травня підтримав рішення про внесення змін до Програми створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Чернігові на 2021-2025 роки. Це дозволяє виділити 150 тисяч гривень для придбання необхідного одягу рятувальникам, який вони пошкодили/втратили під час своєї роботи. 

Читайте також: Автобусні маршрути №2, 4 та 4А у Чернігові курсують за новим розкладом

— Державна служба з надзвичайних ситуацій звернулась до нас, щоб ми допомогли спецодягом. Необхідно придбати 100 комплектів, сума 150 тисяч гривень, — прокоментував рішення начальник відділу з надзвичайних ситуацій ЧМР Григорій Годун.

Цей робочий одяг потрібен рятувальникам, які під час роботи, розбираючи завали у Чернігові та ліквідовуючи наслідки обстрілів та бомбардувань, пошкодили, зносили свій. І, аби вони могли працювати надалі, потребують нового.  З цією метою їм і закуплять нові літні комплекти.

Секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако подякував рятувальникам за те, що вони щодня роблять для Чернігова, як у мирний час, а тим більше сьогодні, у воєнний. 

— Дякую вам за вашу службу і за той подвиг, який ви робите щодня. І це той скромний внесок, яким ми можемо допомогти, ми завжди раді».