Новини

Рейд чернігівських рятувальників

Рятувальники Чернігівщини проводять профілактичні інструктажі серед громадян.

Про це інформує ДСНС України в Чернігівській області.
З метою недопущення травмування та загибелі людей під час пожеж, надзвичайних подій, упродовж минулого тижня співробітниками районних підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області проведені інформаційно-роз’яснювальні заходи та інструктажі серед мешканців приватного житлового сектору на території 32 населених пунктів.
В ході профілактичних відпрацювань рятувальники довели до громадян статистику пожеж і надзвичайних подій в області, головні причини їх виникнення, основні вимоги правил безпеки в побуті та під час відпочинку. Зокрема, надзвичайники нагадали мешканцям населених пунктів правила поведінки під час перебування у лісопаркових зонах, біля торфовищ, водних об’єктах, а також акцентували увагу батьків на недопущенні залишення дітей без належного нагляду та постійного контролю за їх розвагами.
Під час профілактичної роботи рятувальники вручили господарям помешкань та пересічним громадянам профілактичні пам’ятки з питань безпечної поведінки та алгоритмом дій у екстрених ситуаціях.