Новини

Негода накрила Україну: як справляються з наслідками в Чернігові

Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє, що 24 лютого внаслідок ускладнення погодних умов (опади та пориви вітру) через спрацювання автоматичної системи захисту ЛЕП знеструмлено 251 населений пункт у семи областях.

За повідомленням рятувальників, у Львівській області без електрики залишилося 70 сіл і містечок, в Івано-Франківській – 69, Тернопільській – 65, Волинській – 23, Чернівецькій – 12, Житомирській – 11, Рівненській – 1.

«До відновлення електропостачання залучено бригади обленерго. Рух автомобільного транспорту на автодорогах держави забезпечено», – вказується в повідомленні ДСНС.

У Чернігові зранку йде мокрий сніг. Спецтранспорт АТП-2508 виїхав працювати на тротуари і зупинки громадського транспорту о 5-й ранку.

У нічну зміну чергували і вийшли на дороги і тротуари міста 19 одиниць техніки ( + 1 навантажувач суміші на підприємстві) і 39 прибиральників на зупинках громадського транспорту та переходах. Снігову кашу з доріг та тротуарів комунальники міста продовжують прибирати.

Comment here