Чернігівські екоактивісти працюють над створенням комфортного та функціонального простору для відпочинку біля центру «Перемога». Зокрема, висаджують кущі — 26 видів багаторічних квітів і злаків прикрашатимуть студентську площу. Також волонтери шліфують вуличні меблі, які встановлять на площі.
Активісти облаштовують сучасний простір для відпочинку біля центру «Перемога»
14.08.20240

Related tags :
активісти Відпочинок Екологія простір
Схожі новини:
11.03.20200
У прикордонні затримали браконьєра
Прикордонний наряд відділу прикордонної служби «Дніпровське» сьогодні вночі в ході огляду місцевості, на березі Дніпра виявив невідомого чоловіка, який займався виловом риби забороненими знаряддями.
Read More
24.12.20240
Жінка року – 2024. Валентина Дзюба
Має досвід і продовжує вчитися щодня, адже її робота – це справа всього життя.
Валентина Дзюба, перша заступниця начальника Державної екологічної інспекції в Чернігівській області стала лауреатко
Read More
29.08.20240
Чернігівводоканал перевірив воду в Десні та Стрижні: що показали дослідження?
У Чернігові провели лабораторні дослідження заборів проб води в річці Десна та в річці Стрижень. Останніми днями в соціальних мережах активно ширилися дописи щодо забруднення річки Десна, яке відбуло
Read More

