Новини

Наталія Чистякова перемогла на Чемпіонаті Європи серед юніорів

У Люксембурзі з 9 по 12 вересня відбувся чемпіонат Європи серед юніорів U-21. Збірна України завоювала на ньому 4 нагороди.

Про це повідомляє Федерація дзюдо України.

Золото в скарбничку збірної команди у другий змагальний день принесла 20-річна представниця Чернігівщини – Наталія Чистякова. У ваговій категорії до 70 кг ніжинка в другому раундуі здобула перемогу над литовкою Угне Пілекайте, після чого здолала представницю Португалії Йоанну Крісостомо.

У півфіналі дзюдоїстка з Ніжина ефектним кидком на оцінку «Ваза-арі» здолала іспанку Аі Рустант Цуноду, а у фіналі завдяки іппону на третій хвилині сутички перемогла хорватку Лару Цвєтко.

На змаганнях Наталія виконала норматив “Майстер спорту міжнародного класу”. Це перша медаль з континентальних першостей для 20-річної дзюдоїстки.