Новини

Наші – серед кращих: чергові досягнення чернігівських спортсменів

Досягнення Чернігівських спортсменів на Кубку України з легкої атлетики, що пройшов у Львові:

• золоту медаль в бігу на 400 м виборов Андрій Єрмоленко, вихованець КЗ Чернігівська обласна школа вищої спортивної майстерності Чернігівської обласної ради;
  • золоту медаль в бігу на 200м завоювала Тетяна Стецькова КЗ Обласна дитячо-юнацька спортивна школа з олімпійських видів Чернігівської обласної ради;
  • друге місце і срібну медаль в бігу на 2000м з/п виборов Дмитро Секера КЗ Чернігівська обласна школа вищої спортивної майстерності Чернігівської обласної ради;
  • третє місце в бронзову медаль в бігу на 1000м завоювала Анна Ткаченко КЗ Чернігівська обласна школа вищої спортивної майстерності Чернігівської обласної ради.

На чемпіонаті та першості України з лижних перегонів та біатлону серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору вихованка Чернігівського регіонального центру “Інваспорт” Олександра Даниленко (порушення зору, клас В-1), разом зі спортсменом-лідером Вадимом Кондратенком вибороли срібло чемпіонату у кросі з масового старту на дистанції 3 км.

За інформацією Відділення НОК України в Чернігівській області.