Новини

На Чернігівщині визначать кращій танковий взвод

Розпочався конкурс танкових взводів на першість Збройних Сил України.

Про це інформує прес-центр Оперативне командування “Північ”.


Участь у змаганнях братимуть 6 команд з яких чотири танкові взводи будуть представлені від Сухопутних військ Збройних сил України і по одному від Командування Військово – морських сил Збройних сил України та Командування Десантно – штурмових військ Збройних сил України. 
Змагання триватимуть до 7 вересня і будуть закінчені на напередодні Дня Танкіста, який щорічно відзначається у другу неділю вересня. 
На відміну від попередніх років до програми конкурсу було внесено окремо технічну номінацію, за якою військовослужбовці складають експрес-тест щодо підготовки бойової машини до бойового застосування та проводять перевірки функціонування працездатності вузлів та агрегатів танку. 
Всього до конкурсу виноситься 5 номінацій. Кожна номінація включатиме у себе окремі етапи, оцінка яких складатиме загальний бал команди. 
Під час урочистого відкриття змагання на кращій танкових взвод Збройних Сил України представники команд спільно з членами журі вшанували пам’ять загиблих танкістів на алеї слави у 1-й окремій танковій Сіверській бригаді. Представники команди – переможця минулорічного конкурсу від Десантно – штурмових військ Збройних Сил України поклали квіти до меморіалу загиблим героям. 
Переможці конкурсу будуть нагороджені перехідним призом – моделі танку Т-34-85, та отримають сертифікат на 120 тисяч гривень.

Comment here