Новини

На Чернігівщині випробовують модернізований танк Т-72

На полігоні «Десна», що на Чернігівщині, Державний науково-дослідний інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки проводить випробування модернізованого дослідного зразка танку Т-72. Про це повідомляє пресслужба оперативного командування «Північ».

Зокрема, перевіряються основні тактико-технічні характеристики танка в умовах, максимально наближених до реальної військової експлуатації.

На дослідному зразку для використання високоточної зброї встановлений прилад нічного бачення з електронно-оптичними перетворювачами і нічний приціл з можливістю ведення вогню керованою ракетою.

Танк оснащений комплектом сучасної цифрової радіостанції і супутниковою навігаційною системи, що дозволить більш ефективно застосовувати озброєння машини під час ведення бойових дій.

З огляду на збільшення маси, встановлено потужніший двигун, здійснена заміна елементів ходової частини та додана система відеопаркування для спрощення маневрування бойової машини.

Для покращення захисту в ході бою, вдосконалено комплекс динамічного захисту та оновлена система протипожежного обладнання.

Випробування продовжуються, планується виконання стрільб із метою оцінки ефективності озброєння дослідного зразку.