Кожен з нас будував плани на цей рік. Проте 24 лютого життя мільйонів українців розділилося на до і після. А які б замисли здійснили чернігівці, якби не було війни?
Моя думка – Якби не було війни
06.10.20220

Схожі новини:
01.10.20210
Освіта Чернігова у цифрах і фактах
В обласному центрі на сьогодні працюють 34 заклади загальної-середньої освіти, 51 заклад дошкільної, 1 - позашкільної освіти та 5 закладів професійно-технічної освіти, підпорядкованих управлінню осві
Read More
04.05.20230
Пожежі в екосистемах Чернігівщини: за добу вигоріло понад 4 га відкритих територій
Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 8 пожеж у природних екосистемах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.
Про це повідомили у ГУ ДСНС у Чернігів
Read More
04.11.20240
У Чернігові в жовтні народилося 166 малюків, серед них одна двійня
У Чернігівському пологовому будинку в жовтні з’явилося на світ 166 малюків. Це звісно не рекордна кількість, але більше ніж перший місяць осені. У вересні в пологовому будинку народилося 149 немовлят
Read More