З 1 вересня Православна церква України перейде на новоюліанський календар. Таке рішення ухвалили 24 травня на архиєрейському соборі. Таким чином ми відзначатимемо Різдво 25 грудня, Покрову – 1 жовтня, а день Святого Миколая – 6 грудня. А як до цього ставляться чернігівці?
Моя думка – Про перехід ПЦУ на новоюліанський календар
26.05.20230
Схожі новини:
01.08.20230
Компенсацію за пошкоджене майно отримають ще 16 чернігівців
Ще 16 чернігівців, житло яких потребує ремонту через війну, отримають грошову допомогу за державною програмою «єВідновлення» на загальну суму понад 1 млн. грн. 1 серпня виконавчий комітет міської рад
Read More
15.04.20220
У Чернігові відновлюють вивіз сміття з приватного сектору
У суботу, 16 квітня, КП "АТП- 2528" упродовж дня спробує відновити вивезення сміття з усіх районів приватної забудови, де сміття забиралося саме у суботу.
Про це повідомили на підприємстві.
Ком
Read More
29.12.20220
Жінка року-2022 – Репортаж з церемонії нагородження лауреаток 25-го конкурсу
Ювілейний – 25-й міський конкурс " Жінка року ". За цей час 210 представниць різних професій та галузей отримали таке почесне звання. Та 2022-й рік став особливим і показовим для багатьох з нас. За
Read More

