Будівництво скейт-майданчику в парку «Березовий гай» майже завершене. На території майданчика, яка має бетонну основу, встановлено 14 фігур для виконання трюків, а саме: мінірампа, квотерпайп, флайбокс, фанбокс, рейл, бенк та інші. Загальна площа скейт-парку – 554 м2.
Чернігівці випробовують новий скейт-майданчик у Березовому гаю
22.09.20210
Схожі новини:
21.10.20200
Погода на сьогодні
21 жовтня, по м. Чернігову передбачається мінлива хмарність, вночі без істотних опадів, вдень невеликий короткочасний дощ. Вночі та вранці слабкий туман. Вітер південний 7-12 м/с. Температура вночі
Read More
21.02.20240
Інвест-няня по-чернігівськи: хто зацікавлений у благоустрої?
Інвест-няня по-чернігівськи. Так Олександр Ломако під час розширеної наради назвав блокування міською військовою адміністрацією рішення про виділення кількох земельних ділянок для благоустрою.
Read More
17.12.20220
Чернігівець віддав понад 200 тисяч гривень за вигаданий автомобіль
Черговою жертвою шахраїв став 48-річний мешканець Чернігова.
Як повідомили у поліції Чернігівської області, в Інтернеті чоловік знайшов оголошення з приводу пригону авто із-за кордону за привабли
Read More

