Новини

Чернігівські кікбоксери здобули 12 нагород на Всеукраїнських змаганнях

Чернігівські спортсмени вибороли 12 нагород на Кубку України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих і Всеукраїнських змаганнях «На честь загиблих героїв України» серед юнаків. Змагання днями завершилися у Києві.

Про це повідомили в Управління сім’ї, молоді та спорту міської ради.

Вихованці ДЮСШ «Україна» Чернігівської міської ради у складі збірної команди області вибороли 12 медалей.

Кубок України: Антон Дока – 2 золоті медалі в розділах лайт-контакт та К-1 лайт.

Всеукраїнські змагання: Даніл Пустовойт – 1 золота і 1 срібна, Андрій Свєтєнок – 1 золота і 1 бронзова, Вадим Лугина – 1 золота і 1 бронзова, Данило Пицько – 1 золота та 1 срібна, Даніїл Павленко – 1 срібна і 1 бронзова медалі.

За підсумками змагань збірна команда Чернігівської області посіла перше загальнокомандне місце.